צור קשר עם מנהל המערכת דרך שוקוקה חדשה, הודו. +91 1234 567 890
קידום אתרים אורגני – מושגים חשובים שחייבים להכיר

קידום אתרים אורגני – מושגים חשובים שחייבים להכיר

אתה רוצה לקדם את העסק שלך ולחשוף אותו לקהל היעד שלך ושמעת על שיטת פרסום ברשת שנקראת קידום אתרים אורגני.

אבל, אתה מתקשה להסביר לאנשי השיווק או לאנשי המחשוב שלך מה אתה צריך,  כי אתה לא מבין את המושגים והשפה של קידום אתרים אורגני.

אז הכנו בשבילך כמה המושגים שאתה חייב להכיר כדי לקדם את העסק שלך בצורה הטובה ביותר.

מילות מפתח

אלו הן מילים שהגולש משתמש בהן כדי לבצע חיפוש במנועי החיפוש השונים. כדי שהאתר שלך יופיע בתוצאות החיפוש של קהל היעד שלך, מומלץ לשלב מילות מפתח רלוונטיות בתוכן שלך, אבל בלי להגזים.

עסקים קטנים יכולים להשתמש במילות מפתח ארוכות שהשימוש בהן לא נפוץ והן מורכבות לרוב משתי מילים או יותר. מילות מפתח ארוכות יובילו לחיפושים איכותיים יותר לעומת מילות חיפוש נפוצות. הקפד שמילות המפתח לא יהיו נדירות מדי.

קידום ממומן ( PPC)

זוהי שיטת פרסום שבה המפרסם משלם למנוע החיפוש בכל פעם שגולש מקליק על המודעה. מודעות אלה מופיעות תמיד בראש עמוד תוצאות החיפוש, כשלצידן המילה ‘מודעה’.

קישור חיצוני ופנימי

קישור חיצוני מפנה מאתר אחד לאתר אחר, חיצוני ומשמש הרבה בשיטת קידום אתרים אורגני. ככל שיהיו לך יותר קישורים חיצוניים שמפנים אל האתר שלך ורצוי מאתרים בדירוג גבוה, כך תשפר את הקידום האורגני שלך.

קישור פנימי מפנה מדף אחד לדף אחר בתוך האתר שלך, כמו הפנייה מדף הבית לדף המוצרים שלך. לא מומלץ להעמיס בקישורים כאלה, כדי לא לפגוע בחוויית הקורא.

בלוג

זהו החלק באתר שלך שבו מומלץ לפרסם תוכן באופן שוטף, כגון הערות על נושאים שקשורים בתעשייה או במוצר שלך, תיאור של אירועים, תמונות וכדומה. כל בלוג הוא למעשה דף חדש באתר שלך שמנועי החיפוש רואים ולכן כל בלוג הוא הזדמנות להופיע בחיפושים.

 טקסט אנקור

זהו הטקסט של הקישור, שמופיע לרוב בכחול עם קו תחתון ומשתנה לסגול במידה ולחצת על הקישור. זהו הטקסט שעוזר למנוע החיפוש להבין מה מטרת הדף שלך ומה יראה הגולש שנכנס לדף.

הקיפול

הקיפול הוא המקום שבו המלל עובר את גודל המסך של הגולש והגולש לא יכול לראות אותו. הגולש אמנם יכול לגלול את המסך כדי להמשיך לקרוא, אבל זהו תוכן שלא יופיע מידית בדף הראשון. מנועי החיפוש מתעדפים אתרים שבהם התוכן מסתיים מעל לקיפול.