קונה טרקטורים לפירוק
גרר גיא לשירותכם.

גרר גיא – קונה טרקטורים לפירוק הינו עסק בעל ניסיון עשיר וידע מקצועי עם שירות איכותי אשר נותן לכם, בעלי רכבים ישנים, עובדים 24/6 מענה מהיר ומקצועי לפינוי הרכב הישן שברשותכם.
אנו נותנים גם שירותי חילוץ וגרירה, גרירת משאיות מלגזות ועד 3 רכבים יחד. מחירים הוגנים וללא תחרות.

נתקעת עם טרקטור תקול? מה עושים?

אם נתקעתם עם טרקטור תקול או כזה שמיועד לפירוק, התקשרו לגיא, קונה טרקטורים לפירוק, קניית רכבים לפירוק, חילוץ רכבים וכל מה שביניהם. גיא עובד 24\6 ומגיע לכל מקום ברחבי הארץ, זמין בכל שעות היום מלבד בשבת כמובן.

קבלו הצעת מחיר מהירה!

חברת גרר גיא מתמחים בקנייה ורכישה של טרקטורים לפירוק

החברה מציעה ללקוחותיה שירותי הובלה והעמסה של טרקטורונים שיעדם הסופי הוא פירוק לרכיבים. תעשיית חלקי החילוף למכוניות פורחת עם העלייה במחירי הברזל והפלדה, כיום כל כלי רכב ללא תלות במצבו המכאני יכול להכניס לכיס בעליו סכום לא מבוטל של כסף.

את מבחר הטרקטורים המשמשים בתעשיות בישראל ניתן לחלק לכמה קבוצות

החלוקה מתבצעת לשלוש קבוצות עיקריות:

  • הקבוצה הראשונה היא טרקטורים המשמשים לעבודה המטעים, אלו הם כלים צרים ונמוכים בעלי יכולת הרמה של עד כטון.
  • הקבוצה השנייה היא עבור גידולי שדה קטנים, טרקטורים אלו הם גדולים יותר והם בעלי יכולת הרמה של עד כשתי טון.
  • הקבוצה השלישית היא טרקטורים המתאימים לגידולי שדה גדולים, טרקטורים אלו יכולים להרים משאות במשקל של עד כעשרה טון.

נגיע עד לביתכם

בחברת גרר גיא – קונה טרקטורים לפירוק, גיא יגיע לביתכם, יעמיס את הטרקטור על רכב גרירה מתאים, ישלם לכם את הסכום שנקבע במזומן וייקח את הטרקטור לדרכו החדשה. מכירת טרקטור לפירוק נחשבת לפעולה ירוקה המיטיבה עם הסביבה שכן רוב חלקי הטרקטור עתידים לעבור שיפוץ ולהימכר מחדש, פריטים אותם לא ניתן לתקן עוברים תהליך התכה וחוזרים למצבם הבסיסי. גרר גיא הוא הכתובת בכל פעם שאינכם מעוניינים בטרקטור ישן. אם קיבלתם החלטה על מכירת טרקטור לפירוק, השאירו את פרטיכם על ידי מילוי טופס צור קשר, או התקשרו עוד היום למספר 050-802-7022⁩ ונציג השירות כבר בדרכו אליכם.

קונה טרקטורים לפירוק

קונה טרקטורים לפירוק

אם יש לכם טרקטור ישן שכבר אי אפשר לנסוע בו, והוא עושה יותר נזק מאשר תועלת – כדאי לכם לקרוא את המאמר הקצר והמקיף הבא, או ישירות להתקשר לגיא חלפים. גיא יגיע בזריזות, בפרשיה לרוב חלקי הארץ, יעלה את הטרטור על הגרר, ואף ישלם לכם את הכסף מיד.

מכירת טרקטור לפירוק – אלו סוגי טרקטורים מוכרים לפירוק?

התשובה היא שאת כולם. ניתן לחלק את סוגי הטרקטורים לשלושה גדלים: קטן, בינוני וגדול. הצד השווה של כולם, שהם עשויים מהרבה מתכת, מנוע חזק וחלקים פנימיים עמידים. ולכן, מרגע שהטרקטור כבר לא ניתן לשימו יותר – ניתן עדיין להשתמש בו למחזור, כלומר לפירוק החלקים הפנימים שלו ולמכור אותם למוסכים המתעסקים בחלקי חילוף לטרקטורים. וכן ניתן לשלוח את שאריות הטרקטור לגריטה, ובזה לעשות שני דברים גדולים: הראשון הוא למנוע נזק סביבתי, ולחזק את מצב כדור הארץ.

כאשר אנחנו ממחזרים חומרי גלם, ולא נזקקים להוציא את המתכת מהמחצבים המוגבלים שבתוך האדמה שלנו. והסיבה השניה: היא שטרקטור ששוכב ללא רוח חיים וללא יכולת תנועה ופעולה, באחד השדות, המחסנים, או החניות שלנו – הוא נעשה מפגע סביבתי. זה רק עניין של זמן עד שהחום ותנאי מזג האויר יעשו את שלהם, ותגלה שמן שנשנפך מהמנוע. המתכת שמתחילה לחליד, ובעיקר – שהטרקטור נהפך להיות משכן לחיות שונות (כגון חולדות, עכברים, או לחלילופין חתולים) ובעצם מגפע סביבתי של ממש.

לא מעט אנשים שיש להם טרקטור שכבר לא עובד,  מתקשים לעשות את הפעולה הנדרשת והיא להעיף אותו מהשטח שלהם ולתת אותו לגריטה. האמת היא שזה בכלל לא מסובך או קשה, כל מה שצריך לעשות הוא להרים טלפון אחד לגיא. גיא קונה טרקטורים לפירוק, והוא יגיע עד אליכם בכל יום (לא כולל שבת כמובן) יעמיס את הטרקטור על הגרר, ילווה אתכם במילוי הטפסים הנדרשים בכדי להודיע למדינה שהטרקטור כבר לא בשימוש והוא ירד מה'כביש'. יביא לכם תשלום מיד וביד על הטרקטור, ו… זהו.  תוך כמה דקות הטרקטור, וליתר דיוק – הגרוטאה שהיתה מונחת כאבן שאין לה הופכין בשטח שלך פשוט תיעלם. ובא לציון גואל.

גיא, יהודי עם לב טוב, קונה רכבים לפירוק וכמובן, גם טרקטורים, בעל ותק של שנים בתחום, ועם פריסה ארצית לרוב ככל רחבי הארץ. המחירים שגיא משלם על הטרקטור הם מהטובים והגונים ביותר בארץ. טלפון אחד לגיא, ואתה בראש שקט.

כמה סיבות לפנות אלינו

שירותי חילוץ וגרירה, גרירת משאיות מלגזות ועד 3 רכבים יחד.
מחירים הוגנים וללא תחרות.​
עובדים 24/6 מענה מהיר ומקצועי לפינוי הרכב הישן שברשותכם.

צריכים עזרה? התקשרו אלינו.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support